Když se potká oheň a voda, vznikne pára se silou pohánět stroj kupředu.

Když se potká oheň a voda, vznikne pára se silou pohánět stroj kupředu. Spojení rozdílných světů naprosto odlišných lidí. Jednoho s odvahou a nezlomnou motivací a druhého s analytickou rozvahou a důvtipem. Tak lze výstižně popsat začátek příběhu Diversity Holding, ale také nastínit náš investiční přístup. Vybíráme si totiž jen to dobré z různých typů investic, které cíleně spojujeme do stabilního diverzifikovaného portfolia.

Zkušenost nás naučila prát se o úspěch ze všech sil, ale zároveň vždy počítat i s možností, že se ne vše podaří přesně podle plánů. Právě z tohoto důvodu je pro nás diverzifikace základním stavebním kamenem, na kterém naše úspěchy stavíme.

Zakladatelé

Společnost Diversity Holding je dynamickým a silným hráčem v oblasti asset managementu, real estate a private equity. Jakožto mateřská společnost pod sebou sdružujeme společnosti Diversity Capital, Forte investiční fond SICAV, Smart Whales a další. Jednotlivé společnosti skupiny se vzájemně doplňují a tvoří portfolio investic složených z realitních projektů, akvizice středně velkých podniků a investování na mezinárodních trzích s cennými papíry.

Naše firmy

Diversity Capital Forte GSIS Production s.r.o.

Partneři

Eduard Švehla
Eduard Švehla
Zakladatel
Diversity HOLDING, a.s.
Martin Liebl
Martin Liebl
Zakladatel
Diversity HOLDING, a.s.